روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌
بهرنگ حسین‌زاده Behrang Hosseinzadeh
بهرنگ حسین‌زاده از نوجوانی موسیقی را آغاز کرد و در گرایش نوازندگی ساز ایرانی (کمانچه) لیسانس موسیقی دارد. بین سال‌های 91 تا 97 در هنرستان هنرهای زیبای ارومیه و دانشگاه علمی کاربری ارومیه، مهاباد و تهران تدریس داشته است.
تهیه بلیط
قبل
بعد
امیرحسین اله‌دادی Amirhossein Allahdadi
امیرحسین اله‌دادی از 8 سالگی موسیقی را با پیانو آغاز کرد سپس در پردیس هنرهای زیبا تا مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرد. او در زمینه‌های گوناگون موسیقی کلاسیک، آتنال، ایرانی و همچنین نوازندگی پیانو کار کرده است
تهیه بلیط
و آلبومی به‌نام آن‌های من دارد. همچنین با آنسامل نوهنگام، کنسرت‌های متعدد بداهه‌نوازی داشته است که از این تجربه‌ها آلبومی منتشر شده است.
تهیه بلیط
امیرحسین اله‌دادی در زمینه‌های گوناگونی چون آهنگسازی کودک و نوجوان، آهنگسازی تئاتر و سینما تجربه دارد. همچنین او تجربه‌ی سال‌ها تدریس در مسترکلاس‌ها و هنرستان موسیقی و کارگاه‌های گوناگون را دارد.
تهیه بلیط
قبل
بعد
کاوه م.راد . Kaveh M.Rad
کاوه‌.م راد طراح گرافیک، تصویر‌ساز، نویسنده و نوازنده گیتار و آهنگساز است. او تجربه‌های گوناگونی در تصویرسازی و گرافیک دارد و تاکنون چند نمایشگاه برگزار کرده است.
تهیه بلیط
8 سال در گروه هنرمعماری و تصویرساز دانشگاه آزاد تهران تدریس کرده است. همچنین نویسنده‌ی داستان‌کوتاه است و چندین مقاله‌ و نوشته‌ در نشریه‌های مختلف دارد.
تهیه بلیط
کاوه‌.م راد به عنوان آهنگساز چندین اجرا داشته است و آلبومی به نامِ شب‌تاب و همچنین چند قطعه منتشر کرده است. او به عنوان نوازنده گیتار و گیتارالکتریک در چندین اجرا با گروه‌های گوناگون مانند اوهام و خاکستر همکاری داشته است.
تهیه بلیط
قبل
بعد